22:11 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Reagimi i pasagjerëve kur kuptojnë se avioni ka marrë flakë (Video)

Dy aeroplanë u përplasën në Aeroportin Ndërkombëtar të Pearson të Torontos të premten mbrëma, duke shkaktuar një zjarr të dhe duke detyruar pasagjerët të evakuoheshin.

Përplasja midis dy avionëve nga Sunëing Airlines dhe Ëestjet Airlines ndodhi në orën 6:19 të mëngjesit. në kohën lokale (2319 GMT), tha Autoriteti i Aeroportit të Torontos në një deklaratë./Indeksonline/

Temat: