21:09 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / Blerim

Reali në epërsi ndaj Interit, shënon Hazard

Vjen goli i parë në takimi ndërmjet Interit dhe Realit, duel ky në kuadër të rundit të katër të fazes së gurpeve në Ligën e Kampionëve.

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Relait e ka shënuar nga penalltia në minutën e 7’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:1 në të mirë të Realit.