75 Mall Live Search
08:52 / E Enjte, 04 Janar 2018 / indeksADMonline

Reshjet e borës shkaktojnë kaos në Pogradec (Video)

Reshjet e bores qe kane rene gjate nates ne zonen e Pogradecit kane shkaktuar problemet e para ne qarkullim. Shume makina kane mbetur per kohe te gjate ne radhe ne aksin Qafe Plloce-Pogradec.

Ashtu si mund ta shihni edhe ne kete video te postuar nga JOQ degjohen ankesat e udhetareve per probolemin ne levizje. “Shiko pak ca behet ne pogradec o vlla, as pastrim asgje, ja ra bora ketu dhe…”- degjohet te thote nje nga drejtuesit e mjeteve.