00:10 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Revista e famshme sjell kalendarin me modelet seksi (Foto)

Revista e famshme ‘Love Magazine’ ka bashkuar disa nga modelet më seksi në kalendarin e vitit të ri.

Në mesin e modeleve të përzgjedhura janë Kendall Jenner, Bella Hadid dhe Emily Ratajkoëski, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Profile zyrtar i revistës në fjalë ka lansuar promon e këtë viti në të cilën kanë bërë bashkë modelet seksi./Indeksonline/