16:24 / E Mërkurë, 18 Mars 2020

Rexhep Selimi jep mesazh vetdijësues, mbanë distancën e nevojshme në punë

Ka shkuar në 20 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë.

Derisa IKSHPK dhe institucionet shtetërore vazhdimisht bëj apel për masat parandaluese të kësaj pandemie.

E njëra nga udhëzimet që duhet ndjekur është edhe mbajtja e distancës, përcjellë Indeksonline.

Deputeti i VV-së Rexhep Selimi ka dhënë një mesazh vetdijësues në fotografinë e fundit.

“Duke mbajtur distancën e nevojshme në punë”, ka shkruar Selimi në fotografinë e publikuar në Facebook./Indeksonline

Mos i humb