12:17 / E Shtunë, 14 Korrik 2018

Rihanna paralajmëron koleksionin e ri të të brendshmeve (Foto)

Rihanna është njëra nga femrat më të bukura dhe të suksesshëm, transmeton Indeksonline.

E suksesi i saj nuk ka të bëjë vetëm me muzikën, por ajo është edhe një femër goxha e suksesshme  në biznes. Përveç produkteve kozmetike, Rihanna merret edhe me industrinë e veshjeve të brendshme.

Image result for rihanna underwear

Shumë shpejt do të del në treg edhe koleksioni i ri i saj, këtë e ka bërë të ditur vet Rihanna përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Image result for rihanna underwear

Ndryshe, koleksioni pritet që të publikohet më 18 Korrik./Indeksonline/