23:07 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rihanna sjell fotosesion mahnitës në të brendshme

Rihanna ka ngritur temperaturat me fotosesionin e ri.

Ajo ka promovuar koleksioni më të ri të veshjeve të brendshme ‘Savage x Fenty’, shkruan Indeksonline.

Në disa foto ekskluzive që ka sjellur DailyMail, këngëtarja ka pozuar në linjen e saj të re të cilat pritet të lansohen për nderë të festave të fundviti.

30 vjeçarja ka pozuar me të brendshme në ngjyrë të kaltërt ndërsa ishte e rrethuar nga një ambient me lule pranë një liqeni.

Ylli i RnB paralajmëroj lansimin e koleksioni të ri disa ditë më parë përmes imazheve që publikoj në rrjete sociale.

Ndryshe, Rihanna ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor duke u fokusuar më shumë në lansimin e produkteve të bukurisë dhe linjës së të brendshmeve./Indeksonline/

Temat: