10:45 / E Martë, 19 Qershor 2018 / indeksADMonline

Rikthehen bashkë, Dua i pajtohet Isaac pas “tradhtisë” (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa ka vendosur që të lë prapa kujtimet e këqija dhe të vazhdojnë lidhjen me Isaac Carew.

Ky i fundit para pak ditësh u fotografua në një klub nate teksa po bënte gjeste intime me një femër, transmeton Indeksonline.

Por duket se kjo nuk ka ndikuar shumë në marrëdhëniet e çiftit, pasi që Dua e Isaac janë parë sërish bashkë madje duke shkëmbyer puthje./Indeksonline/

 

Still together: Dua Lipa and her model beau Isaac Carew, were spotted putting on a defiant display, as they were pictured together for the first time since the video emergedIn love: However the couple appeared to be back on track as they affectionately wrapped their arms around each other as the ambled along the streetCool: Dua put on a typically stylish display in a black and red spotted co-ord, which showcased her toned absGoing strong: The couple appeared to have put the drama behind them as they strolled along hand-in-hand in New York on Monday, just days after shutting down the cheating rumoursPucker up: Dua and her beau could be seen locking lips on the street as they put on a defiant display following the rumours