19:31 / E Premte, 18 Shtator 2020

Rikthehet Bundesliga – Formacionet zyrtare të takimit, Bayern – Schalke

Sonte me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet takimi i parë në kuadër të Bundesligës për sezonin e ri ndërmjet Bayernit dhe Schalkes.


Djelmoshat e Flick do të luftojnë sonte që t’i marrin tre pikë të plota dhe kështu ta fillojnë mbarë sezonin e ri, shkruan IndeksOnline
Të rikthyer si triumfues të Ligës së Kampionëve, Schalke sonte do ta ketë shumë të vështirë këtë përballje.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave: