16:45 / E Shtunë, 10 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Rikthehet Rozana Radi, këtë herë kaq në formë (Foto)

Rozana Radi është këngëtarja e njohur shqiptare, e cila është larguar paksa nga skena.

Në disa imazhe të publikuara nga ajo së fundi, mund ta shohim shumë seksi dhe në formë, transmeton Indeksonline.

Veshur me një fustan të zi elegant deri nën gju, ajo po reklamonte dyqanin e saj.

Ndryshe, nuk dihet nesh Rozana do të “rikthehet” me ndonjë projekt të ri./Indeksonline/

Dress @rosebyrozanaradi_ Hair @paruke_extensions_nova.center

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on

Temat: