15:39 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rozana Radi bën dritë në imazhet e fundit

Përveç si këngëtare, Rozana Radi njihet edhe si tekst shkruese.

Rozana konsiderohet si artiste e kompletuar, por nuk lë anash as kujdesin për pamjen e jashtme, shkruan Indeksonline.

Nëpërmjet një imazh që ka hedhur në ‘Instagram’, Rozana ka ardhur e këndshme dhe mahnitëse.

Këngëtarja kishte vendosur një grim të lehtë në fytyrë ndërsa bënte dritë me këtë dukje.

Ndryshe, Rozana pas një pauze të gjatë në muzikë ka paralajmëruar se shumë shpejtë do të sjell një projekt muzikor./Indeksonline/

Temat: