17:48 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rozana Radi me baladë të fuqishme rikthehet në ‘Këngën Magjike’

‘Kur përfundon një dashuri si e jona’, mbanë titullin kënga më e re e Rozana Radit.

Këngëtarja me këtë projekt u paraqit në festivalin ‘Kënga Magjike’, një baladë mjaftë e fuqishme dashurie, me një tekst tejet të thellë, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë që pas ca vitesh Rozana i rikthehet festivalit, teksa po në këtë vit dhe sot në festival u paraqit edhe MC Kresha, ish i dashuri i këngëtares./Indeksonline/