Rikthehet turpi kosovar në sport, boksa e shkelma në këtë përballje (Video)

Dhuna në sport është rikthyer sot në një përballje. Përleshje masive ka ndodhur në mes të hendbollistëve të Dritës dhe Vushtrrisë.

Në një video të siguruar nga Gazeta Olle shihen skenat e turpit mes lojtarëve të dy skuadrave. Nuk ka ende ndonjë informacion se për çka erdhi deri tek ky moment.

Të fundit nga IndeksOnline