07:14 / E Hënë, 25 Qershor 2018

Rita “elektrizon” publikun në Irlandë (Foto)

Rita Ora ka vendosur që thuajse në çdo koncerte të vishet ngjashëm.

Këtë herë ajo ka zbuluar shumë nga këmbët e pak nga të pasmet teksa performonte në Irland, shkruan Indeksonline.

Sigurisht të pranishëm ishin shumë fansa të saj të cilët mezi prisnin atë dhe dëgjimin LIVE të këngëve hit të Ritës./Indeksonline/