08:42 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora e mahnitshme në të kuqe në People Choice Awards

Rita Ora vazhdon të jetë një nga emrat më aktiv dhe më të suksesshëm viteve të fundit.

Ylli kosovar me famë botërore, mbrëmë ka performuar në eventin prestigjioz People Choice Awards.


27 vjeçarja para adhuruesve të saj u paraqit me këngën ‘Let You Love Me’, teksa kishte zgjedhur ngjyrën e kuqe, e cila i shkonte tej mase.


Ajo përmes disa imazheve të postuara në llogarinë Instagram nga nata e mbrëmshme është shprehur se ka pasur: Natën më të mirë ndonjëherë, pasi që çdo kush e ka shijuar ka kërcyer me të./Indeksonline/