12:34 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Rita Ora e mrekullueshme dhe me stil rrugëve të Londrës (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është njëri nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.

Fillimisht për muzikën e kohë pas kohe edhe për lidhjet e saj të dashurisë, transmeton Indeksonline.

Image result for rita ora

Ajo së fundi është parë rrugëve të Londrës veshur me shumë stil dhe kombinuar shumë bukur, por ajo që vërehej ishte tendenca e Ritës për të fshehë fytyrën me shall.

Image result for rita ora

Ndryshe, menaxheri i Ritës ditën që lamë pas ka demantuar lajmin që Rita do të marrë pjesë në 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës./Indeksonline/

It’s a London ting.

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Temat: