21:33 / E Diele, 31 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Rita Ora e zhveshur ua uron Vitin e Ri (Foto)

Rita Ora është një nga këngëtarët më të kërkuara dhe më të famshme të momentit në botë.

Viti 2017 i dha asaj edhe një sukses dhe përvojë të re. Këngëtarja me famë botërore prezantoi eventin prestigjioz MTV EMA, shkruan Indeksonline.

Ndërsa në ndërrimin e motmoteve ajo ka uruar të gjithë fansat e saj, e këtë e ka bërë me një fotografi mjaftë të nxehtë./Indeksonline/