11:14 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018

Rita Ora, inspirim i ditëve të ftohta të dhjetorit

Rita Ora krahas sukseseve të saj në karrierën artistike muzikore, ajo konsiderohet edhe si një nga yjet më me stil.

Imazh i shume brendeve të njohura, ajo ka arritur që të bëhet edhe inspirim për shumë vajza anekënd globit.


Së fundmi ajo shfaqet në një koncert humanitar në Malibu, teksa thjeshtësia e saj dhe stili unik e bëjnë atë të duket edhe më të mrekullueshme.

Me veshje tipike për kohën e dimrit, ajo iu përcjellë shije dhe sharm, dhe pse jo pak leksione për t’u kombinuar në këto ditë dhjetori./Indeksonline/