22:02 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Rita Ora me shumë stil (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është shfaqur këtë herë e rrethuar nga fansat e shumtë që tentonin të bënin fotografi.

Image result for rita ora

Ajo dukej shumë me stil dhe e bukur veshur me fundin e gjatë të kombinuar me xhaketë, shkruan Indeksonline.

Image result for rita ora

Rita dukej shumë e kuruar edhe me grimin e lehtë dhe flokët e kapura thjeshtë.

Ndryshe, ajo ka konfirmuar ardhjen në Kosovë për 10 vjetorin e pavarsisë./Indeksonline/

Temat: