23:54 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / V R

Rita Ora nis festën e ditëlindjes, “mbulohet” me dhurata!

Rita Ora sot ka mbushur plotë 30 vjet.

Në këtë ditë speciale për të padyshim që nuk do të mungonin dhurata dhe një festë e veçantë.

Rita ka marr urime të shumta nga miq, kolegë e adhurues, ndërsa në orët e mbrëmjes ka nisur festa për të.

Nëna e këngëtares, Vera, postoi një fotografi të këngëtares, ku ajo shihej gati për të nisur festimet në mesin e personave më të dashur për të.

Rita shihet e veshur me pantallona të zi prej lëkure dhe këmishë gri që ia vinte në pah gjoksin, teksa ambienti ishte i dekoruar me shumë shije.

“Mama mia!!! Urime ditëlindjen Rita Ora”, shkruan e Vera në mbishkrimin e këtij imazhi./Indeksonline/