13:03 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Rita Ora shpërthen me këngët e saj! (Video)

Ndërsa gjendet e shoqëruar nga i dashuri i saj për pushime në malet kanadeze, këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, po shijon dhe suksesin e projekteve të saj.

Me zërin e saj të mahnitshëm ajo ka rritur të gjejë veten në top këngët më të dëgjuara gjatë 24 orëve të fundit sipas top-listave botërore ndonëse gjendemi vetëm në fillim të 2018-të.

“FiftyShadesFreed”, është një nga këngët e sapo publikuara të Ritës ndërsa ka arritur të rënditet në vendin e pestë, për t’i lënë vendin e parë projektit ‘’Anywhere’’.

Megjithatë 27 vjeçarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve të vazhdim, njofton Klan Kosova.