08:01 / E Enjte, 17 Maj 2018

Rita Ora “tërbon” turmën në koncertin e fundit (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është shfaqur shumë provokuese dhe seksi në koncertin e saj të fundit.

Këtë e ka bërë të ditur vet Rita përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në një koncert të saj.

“Pjesa ime e preferuar është të shoh secilin nga ju duke dëgjuar dhe kënduar “Girls” dhe çdo këngë tjetër timen! Ishit të mrekullueshëm! Londër të premten!”ka shkruar Rita në këto imazhe.

Ndryshe, ajo ka treguar se turma është “çmendur” në këtë mbrëmje./Indeksonline/