21:53 / E Mërkurë, 31 Janar 2018 / indeksADMonline

Ronaldo dhe Georgina kalojnë kohën me fëmijët e tyre (Foto)

Çifti i famshëm, Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez po kalojnë ditë të mira afër njëri-tjetrit.

Dyshja në fjalë kanë gjetur kohë edhe për fëmijët e tyre, shkruan Indeksonline.

Me të vegjlit e tyre ata janë dukur një familje e kompletuar dhe më të lumtur se kurrë më parë! /Indeksonline/