20:23 / E Diele, 28 Qershor 2020 / indeksADMonline

Ronaldo me fat, Georgina kjo femër super-bombë!

Georgina Rodriguez njihet si një nga femrat më tërheqëse. Por e fejuara e Ronaldo-s duket se asnjëherë s’ndalet duke e dëshmuar këtë.

Së fundi ajo pozoi në bikine, duke fokusuar të pasmet e saj si dhe unazat super-lukzose, transmeton Indeksonline.

Padyshim se Gerogina edhe këtë herë duket mëse bombastike, siç di vetëm ajo./Indeksonline/