14:54 / E Hënë, 28 Maj 2018

Ronela “do ta luj” me këngën e re (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati siç duket është gati për publikimin e projektit të saj të ri.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo në këtë postim shfaqet e rregulluar dhe e bërë gati për xhirime, me një grim ekstravagant dhe veshje po ashtu.

“Këtë verë do ta tundim me këngën time! Thjeshtë e di! Dotaluj” ka shkruar Ronela bashkangjitur me postim./Indeksonline/

Temat: