16:42 / E Enjte, 25 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ronela Hajati në Amerikë: Këtu njerëzit s’kanë kohë për ofendime e zili

Ronela Hajati është një nga këngëtaret që komentohet tej mase për paraqitjet e saj, deklaratat dhe jetën private.

Këngëtarja shqiptare momentalisht po qëndron në Amerikë, ku po e shfrytëzon rastin të relaksohet në të njëjtën kohë të vizitojë pjesë të ndryshme, por edhe të realizojë imazhe, shkruan Indeksonline.

Madje ajo ka shkruar edhe një mbishkrim përmes një instastory, ku shfaq indianjatën e saj karshi jetës që bëhet në Shqipëri dhe njerëzve që merren me thashetheme.