11:59 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Ronela Hajati shton goxha peshë ?! (Foto)

Ronela Hajati është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që karrierën e saj e ka filluar shumë herë dhe më pas është bërë e njohur edhe në Kosovë.

Ajo njihet për sinqeritetin dhe karakterin e veçantë që ka, shkruan Indeksonline.

Së fundi Ronela ka postuar një fotografi ku duket shumë më e plotë se ma parë. Nuk e dimë nëse Ronela vërtetë ka shtuar peshë apo thjeshtë fotografia po e tregon më të gjerë.

Shikoni se si duket ajo./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb