18:38 / E Shtunë, 27 Janar 2018 / indeksADMonline

Ronela Hajati si kukull në fotografinë e fundit (Foto)

Energjike dhe tejet atraktive, kështu mund ta përkufizojmë me dy fjalë këngëtaren shqiptare Ronela Hajatin.

Ronela është një nga këngëtarët më aktive, madje vitin që shkoi lansoi një numër të madh projektesh, të cilat edhe u pëlqyen nga audienca, shkruan Indeksonline.


Këngëtarja shpesh ka treguar që është pa komplekse, madje shpesh poston fotografi në rrjete sociale edhe pa grim. Por sigurisht vëmendja është më e madhe kur ajo shfaqet e kompletuar si në këtë fotografi e që po ngjan në një kukull./Indeksonline/