15:23 / E Diele, 14 Tetor 2018 / indeksADMonline

Roza Lati deri dje në bikini, sot vishet si murgeshë

Derisa deri dje postonte fotografi provokative e shfaqej në emisionin e saj me veshje të hapura, sot Roza Lati ka vendosur të na befasojë.

Prezantuesja shqiptare përmes një fotografie ka paralajmëruar se sonte do të shfaqet si murgeshë.


“Pershendetje ju qe jeni zgjuar me hene te mire.. Pershendetje dhe ju qe jeni zgjuar hangover….

SOT NE WHY NOT ROZA LATI ESHTE MURGESHE!!!!”, ka shkruar ajo.


Ndryshe Roza shpesh kometohet, por edhe kritikohet pikërisht për shkak të paraqitjeve të saj që shpesh kalojnë limitet./Indeksonline/