20:56 / E Diele, 28 Tetor 2018 / indeksADMonline

Rozana Radi paralajmëron rikthimin e madh

Ka vite që po i mungon estradës shqiptare me tekstet dhe këngët e saja.

Rozana Radi është gati ta bëj rikthimin në muzikë pas një pauze shumë të gjatë, transmeton Indeksonline.

Përmes një postimi në Instagram ajo ka bërë një lloj paralajmërimi se po rikthehet.

“Ju ka marre malli per kete “surrat” kur kendon? Spo na lene punet te bejme nje kenge” kishte shkruar këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

Ju ka marre malli per kete “surrat” kur kendon? Spo na lene punet te bejme nje kenge ?

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on

Rozana Radi në të kaluarën ka qenë shumë e përfolur në mediat rozë për projektet dhe jetën private por pauza e ka larguar atë nga qendra e vëmendjes./Indeksonline/

Temat: