09:26 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rrah gruan dhe vajzën, prishtinasi lirohet pas intervistimit  

Një person nga Prishtina ka sulmuar fizikisht gjatë ditës së djeshme bashkëshorten e tij e pastaj edhe vajzën e tij.

Sipas policisë, incidenti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes burrit dhe gruas.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar, kurse rasti shkon në procedurë të rregullt./Indeksonline/