23:01 / E Shtunë, 08 Gusht 2020

Rrahen një femër e një burrë në kafiteri, në Ferizaj

Një rrahje ka ndodhur sot në mes një femre dhe një burri brenda një kafiterie, në qytetin e Ferizajt.

Ende nuk dihen arsyejet pse ka ndodhur ky rast.

Mirëpo, Policia e Kosovës ka arritur menjëherë në vendin e ngjarjes .

Me këtë rast, është krijuar një tollovi e madhe e qytetarëve para lokalit ku u grushtuan një femër dhe një burrë./IndeksOnline/

Mos i humb