12:25 / E Shtunë, 25 Gusht 2018

Rrahen tre polic në Drenas

Një person në Drenas ka shkaktuar aksident në trafik dhe atij i është shqiptuar edhe dënim për kundërvajtje. Personi në fjalë në shenjë pakënaqësie ka sulmuar tre zyrtar policor.

Këta të fundit kanë pranuar ndihmë mjekësore në qendrën spitalore të Drenasit, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

Temat: