12:12 / E Shtunë, 12 Maj 2018

Rrahje në mes nxënësve në Istog

Një grup nxënësish janë rrahur në mes vete në Istog, ku si pasojë lëndime të lehta kanë pësuar disa prej tyre.

Sipas Policisë, dy persona janë arrestuar. Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit e arrestuar pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, ndërsa, të pesë të tjerët janë intervistuar dhe liruar. Rasti është duke u hetuar.