11:27 / E Martë, 11 Shtator 2018

Rrahje në Viti, arrestohet tre persona

Tre persona të dyshuar janë arrestuar në Viti pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes veti, me ç’rast kanë pësuar lëndime trupore, ku njëri nga ta është sulmuar edhe me thikë, transmeton Indeksonline.

Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë./Indeksonline/

Temat: