13:33 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Rrahje shokuese në aeroplan, s’ndalojnë grushtet (Video)

Një filmim shokues është publikuar teksa tregon grushtet që fluturojnë në një grindej dramatike në bordin  e një aeroplani të SHBA-së , gjatë javës së kaluar.

Avioni ‘Southwest Airlines’ po përgatitej të linte Dallasin dhe të udhëtonte për në Los Anxhelos, transmeton Indeksonline.

Kjo video tregon se si nuk ndalen grushtet në mes disa personave, teksa më vonë fillon edhe tërheqja e tyre./Indeksonline/

Shocking brawl on Southwest Airlines flight to LA sees passengers raining punches on each other as plane waits to take off