17:32 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / G. T.

Rrahmani nga minuta e parë ndaj Sassuolos

Amir Rrahmani do të luaj nga minuta e parë në ndeshjen Sassuolo-Napoli, e vlefshme për xhiron e 25-të në Serie A.

Kapiteni i Kombëtares së Kosovës do të luaj nga minuta e parë dhe si partner të mbrojtjës do ta ketë Maksimovicin dhe Elseid Hysajn, shkruan IndeksOnline