20:34 / E Premte, 17 Janar 2020

Rrahmani zyrtarisht nënshkruan kontratën me Napolin

Amir Rrahmani sipas Gianluca Di Marzio edhe zyrtarisht e kë nënshkruar kontratën me klubin Italian, Napolin.

Futbollisti kosovarë ka kaluar te Napoli për 14 milionë euro dhe 1.5 milionë euro bonuse.

Kurse lajmi për zyrtarizimin e tij te Napoli nuk ka ardhur ende nga klubi Italian mirëpo raportohet se deri të hënën çdo gjë do të jetë e përfunduar.

/Indeksonline/.