17:12 / E Premte, 23 Mars 2018

Rrahu gruan në sy të fshatit, 100 goditje për shkak të tentim-tradhtisë (Foto)

Një grua u godit më shumë se 100 herë nga bashkëshorti i saj, përpara se një turmë të madhe si formë ndëshkimi.

Kjo rrahje ndodhi për shkak të pretendimeve se ajo e kishte provuar të tradhtonte atë.

Duke ulëritur në dhimbje për shkak të goditjeve me kamxhik, gruaja u alivanos pas 100 goditjeve.

Një turmë e burrave dhe djemve shikonin ndërsa ajo u rrëzua pa ndjenja pas rrahjes shokuese në Bulandshahr, Uttar Pradesh.

Dënimi i egër u krye pasi një gjykate e fshatit e gjeti atë fajtor kur kishte provuar të ikë me të dashurin e saj. /Indeksonline/