22:36 / E Enjte, 23 Janar 2020

Rrëfehen 13 vjeçarja dhe 10 vjeçari që shumë shpejt do të bëhen prindër, tregojnë për marrëdhëniet e tyre!

Një djalosh 10 vjeç i cili u akuzua se kishte lënë një vajzë 13 vjeçe, është i papjekur seksualisht për të prodhuar spermë. Kështu, konsideron mjeku i cili ka bërë disa ekzaminime.

Ivan, nga qyteti i Zheleznogorsk pretendon se ai është babai i fëmijës së Darya, transmeton Indeksonline.

Një ekspert i urologjisë dhe andrologjisë mohoi se Ivan mund të ishte babai. Nga ana tjetër, vajza ka këmbëngulur që ajo nuk kishte partner tjetër dhe fjalët e saj besohen nga një profilist psikologjik nga Moska.

Dr. Evgeny Grekov tha se ai ishte tepër i papjekur seksualisht për të prodhuar spermë.

Ai u tha shikuesve: ‘Ne i kontrolluam rezultatet e laboratorit tri herë, kështu që nuk mund të ketë ndonjë gabim. Ai nuk mund të ketë qeliza sperme. Ai është ende një fëmijë. Nuk ka as asnjë testosteron. Dhe vetëm për të shtuar, ai ende ka organe seksuale fëminore. Puberteti nuk ka filluar. Kështu që kemi shumë pyetje. ‘

The Rossiya 1 channel show - called 'Father at 10!?' - revealed the medical examination results revealed to millions of viewers when Darya and Ivan (pictured) went out of the studio

Por Darya e mohoi këtë dhe zbuloi se ajo dhe Ivan kishin bërë seks në shtëpinë e tij kur nëna e tij ishte larg.

Ajo u tha shikuesve: “Ishte ideja e Vanya që të bënim seks. Ai mbylli derën duke e lënë çelësin në kyç, kështu që nëna e tij nuk mund ta hapte derën. Ishte pak e frikshme – se do të ishte e dhimbshme. Ishte vetëm pak – dhe atëherë gjithçka ishte normale. Ishte pak e turpshme, thjesht po fshiheshim nën batanije”

“Unë nuk mendoja se në moshën 10 vjeç ai mund të bëjë gjëra të tilla … Mendova se asgjë nuk do të ndodhte.”

Darya (pictured) denied being with an older partner and revealed she and ten-year-old Ivan had sex at his home when his mother was away

“Pasi e bëmë për herë të parë, u fshehëm nga njëri-tjetri nën batanijet nga turpi”, shtoi Darya.

Psikologu Denis Davydov tha kur Darya u mor në pyetje nëse ajo kishte pasur ndonjë tjetër, ajo dha një “kundërshtim të mprehtë”.

Ivan said he gave Daryan roses when they started dating. The pair are pictured (above) before they went on a Russian  TV show about their case

“Kjo më jep të drejtën të them se ajo nuk kishte asnjë kontakt me djem ose burra të tjerë, ajo e kishte vetëm Vanya si partner”, pohoi ai.

According to the children (pictured above), they met a year ago and fell in love at first sight

Ivan tha se ‘Darya nuk ka qenë kurrë me një burrë tjetër dhe se ai është babai i foshnjës së saj’.

Sipas fëmijëve, ata u takuan me njëri-tjetrin një vit më parë dhe u dashuruan në shikim të parë./Indeksonline/

Darya's ultrasound. She told Russian TV: 'I saw my baby during an ultrasound. It was so tiny and cute. Now I am ready to give birth'
The results of the medical examination were broadcast to millions of viewers on Russian TV