07:14 / E Martë, 16 Janar 2018 / indeksADMonline

Rrëfen vajza nga Kukësi: Sa herë ngjis shkallët komshiu më kap nga c*** dhe…

Një vajzë ka rrëfyer ngacmimet seksuale që i bën vazhdimisht fqinji i saj. Vajza thotë se nuk guxon të kalojë pranë banesës së fqinjit, pasi ky i fundit e kap në vende intime. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”.

“Jam një vajzë 18 vjeçe nga Kukësi.

Jam e urtë dhe shumë e edukuar, por më ka zënë halli me një komshiun tim që është 4 vite më i vogël se unë.

Sa herë më zë vetëm, nëpër shkallë më kap nga gjoksi. Dhe ikën me vrap duke qeshur.

Jam shumë në hall sepse po të dua e rrah e grij, por ai është rrit pa mami dhe më dhimbset.

Ama edhe kështu nuk e duroj dot.

Nuk di çfarë të bëj. Se ta denoncoj më dhimbset se unë e di që ai e bën për lojë.

Ama m’ka mërzitur sepse kështu do më bëjë edhe me fjalë në lagje.

I thashë një ditë pse e bën. Më tha që jam si rrush i ëmbël.

Si mendoni? Si duhet të veproj? Ju theksoj që nuk dua ta lëndoj se me të jemi rritur në një lagje bashkë.

Prindërve nuk u kam thënë gjë se shkojnë dhe e vrasin.

Po kështu kam marrë tmerr të dal se ai sikur më ruan, më kap dhe ikën me vrap duke qeshur.

Si mendoni?”, shkruan ajo.

Temat: