75 Mall Live Search
10:35 / E Diele, 08 Prill 2018 / indeksADMonline

Rrëfim shokues i 43 vjeçarit: Bëj seks me kushërirën 18 vjeçare …

Rrëfehet 43 vjeçari:

Unë jam i divorcuar dhe kam një djalë, transmeton Indeksonline. Kushërira ime është 37 vjeçe dhe ka dy vajza, njëra 18 kurse tjetra 16 vjeçe. Është vajza e madhe e saj, në të cilën kam rënë në dashuri, ndonëse diferenca në moshë është tejet e madhe.

Nëna ime organizoi një festë për 70 vjetorin e babait tim, para dy muajsh. Djali im mezi erdhi, por u lirova kur e pash se po bisedonte me vajzën e kushërirës sime, 16 vjeçare.

Pas disa birrave dhe pasi bisedova ngapak me kushërinjte, e pash vajzën e madhe të kushërirës sime të fshehur në kuzhinë. E pyeta nëse është mirë, dhe kështu nisëm të flasim.

Ajo piu disa gota verë dhe sa më shumë që relaksohej, dukej më atraktive, transmeton Indeksonline.

Vajza po kërkonte punë, kështu që i ndihmova në punën time. Aty pas ca ditësh i kërkova të dilnim për darkë, dhe aty ndryshoi çdo gjë.

Përfunduam në shtëpinë time dhe bëmë seks të paparë.

Ajo më ka ndryshuar jetën dhe jam i lumtur për herë të parë pas kaq shumë vitesh.

Nuk i kemi treguar askujt nga familja sepse e dimë që nuk do të na pranojnë dhe kemi frikë edhe nga ligji, transmeton Indeksonline. Ajo nuk shkon dhe aq mirë me babanë e saj. Më ka thënë se është i keq, por që për këtë lidhje do të çmendej.

E dua shumë, por të njëjtën kohë ndjehem edhe fajtor.

Përgjigja e Deidre:

Brenda vetes sigurisht e ndjeni se kjo lidhje mund të përfundojë keq dhe të ketë pasoja tek të dy në të ardhmen.

Ndoshta ju jeni një figurë më e dashur për të, sesa babai i saj, transmeton Indeksonline. Familja juaj me siguri do të tmerrohej nga lidhja juaj seksuale.

Nuk është e jashtëligjshme, por a e imagjinoni dot një shpjegim për këtë lidhje ndaj djalit tuaj?

Thuajini asaj se është një grua e re e mrekulluedhme, dhe ndahuni përgjithmonë. Ju dilni dhe shoqërohuni me dikë që nuk ka lidhje me familjen tuaj por që është rreth moshës suaj./Indeksonline/