09:52 / E Diele, 13 Maj 2018 / indeksADMonline

Shokon 18 vjeçarja: Bëj seks me babin e shoqes sepse e dua, tani më kërkoi seks treshe…

Rrëfimi i 18 vjeçares:

Po bëj seks me mikun më të mirë të babit tim. Ai është 40 vjeçar, kurse unë 18, por ai duket më shumë që është në moshën time sesa të tij.

E kam ditur se i pëlqej qysh kur isha 15 vjeçare. Por, kur mbusha 18 vjet, bëra një festë dhe aty ishte edhe mikja ime, vajza e tij, transmeton Indeksonline. Ai mu afrua për të më uruar dhe më tha: Tani je një e rritur.

Atë natë, disi mbetëm vetëm ne të dy. Ai më puthi dhe bëmë seks. Ishte hera e parë për mua dhe ishte e mrekullueshme.

Bëmë seks gjithmonë që nga ajo kohë, sigurisht kur nuk është askush tek shtëpia ime apo e tij. Bëjmë seks pa mbrojtje sepse ai më thotë se është ekspert, transmeton Indeksonline. Jam frikësuar për ndonjë shtatëzani, por gjithçka ka shkuar mirë deri më tani.

Ai më ka thënë se më do dhe se shumë shpejtë do të kërkojë divorcin. Ndërkohë, më kërkon gjithmonë fotografi seksi dhe më ka thënë se është gati të bëjë një treshe me mua dhe me dikë prej miqve të tij.

A nuk është kjo pak e rrezikshme?

Po shpresoja që lidhja jonë të bëhej publike dhe që nuk do të më duhej më ta gënjeja shoqen time, transmeton Indeksonline. E di që do të jetë pak e shokuar, por shpresoj se do të ketë mirëkuptim. Ndërkohë, ai më thotë se do më shumë për ne, por njëherë është më mirë të mbahet lidhja sekret. Kjo po më bën të ndjehem e pasigurt.

Përgjigja e psikologes:

Me siguri po ju thotë se nuk është koha që t`i tregoni botës! Shyqyr që zilet kanë filluar të cingërojnë e të tregojnë se krejt kjo është diçka e gabuar dhe e rrezikshme, transmeton Indeksonline.

Ky njeri është i ligë. Ai i ka pasur sytë nga ty qëmoti dhe tani po e jeton kohën e tij. Ai kurrë nuk do ta bëjë publike lidhjen me ty e lërë më që të përfundojë martesën shkaku yt.

Më vjen keq, por je duke u shfrytëzuar dhe do të lëndohesh, transmeton Indeksonline. Nëse atij do ia ndjente për ty, ai nuk do të lejonte të bënit seks të pambrojtur, që çon në shtatëzani të padëshiruar, dhe as nuk do të planifikonte të bënte seks treshe me ty e dikë tjetër./Indeksonline/