11:03 / E Enjte, 19 Prill 2018

RrA�zohet nga shtylla teksa vendoste kabllo tA� internetit

Policia e KosovA�s ka raportuar se gjatA� ditA�s sA� djeshme nA� PrishtinA�, njA� punA�tor derisa ishte duke vendosur disa kabllo tA� internetit nA� njA� shtyllA� i A�shtA� rrA�zuar shkalla dhe ka rA�nA� nA� tokA�.

Viktima ka pA�suar lA�ndime trupore dhe i njA�jti A�shtA� dA�rguar nA� QKUK pA�r tretman mjekA�sor./Indeksonline/