08:27 / E Enjte, 04 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kujdes ku uleni kur jeni përgjumshëm

Nuk ka njeri që të paktën njëherë në jetë nuk e ka kapluar gjumi në vend e pavend.

Një djalosh ishte aq i lodhur sa që ishte ulur të pushonte afër një shatërvani, transmeton Indeksonline.

E në një moment, atë e zë gjumi dhe i humb drejtpeshimi i trupit, duke u rrëzuar dhe bie në ujë.

Këtë ngjarje e kanë filmuar kalimtarët e rastit të cilët po qeshnin me të. /Indeksonline/

Temat: