08:18 / E Martë, 29 Tetor 2019 / indeksADMonline

Rrokulliset një veturë në Prishtinë, ka të lënduar

Një veturë është aksidentuar duke u rrokullisur në mes të rrugës në lagjen ‘Emshir’, të Prishtinës.

Si pasoj e këtij aksdienti ka edhe të lënduar.

Autoambulanca dhe ekipet e tjera sipas dëshmitarëve, ende nuk kanë arritur në vendin e ngjarjes.