09:27 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Rudina bën një gabim trashanik në emision, bëhet hit në internet (Video)

Rudina Magjistari është shndërruar në një hit në rrjetet sociale për një gabim që bëri gjatë emisionit të saj..

Image result for rudina magjistari

Moderatorja në emisionin e fundit kishte mysafir Erik Furallin, i cili është një nga meshkujt më të pëlqyer në rrjetet sociale.

Image result for rudina magjistari

Teksa ai fliste për jetën e tij dhe tregonte se emrin ia ka vendosur motra, Rudina e pyeti se a ishte motra e tij më e madhe se ai.

“Motra është më e madhe, apo më e vogël?” pyeti ajo.

Kjo video tashmë po komentohet shumë madje edhe po shpërndahet ky “gabim” i saj në internet./Indeksonline/