11:49 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

Rudina Magjistari e mahnitshme nA� tA� kuqe (Foto)

Rudina Magjistari A�shtA� njA� nga prezantueset mA� tA� dashura dhe mA� tA� pA�lqeyra tA� publikut shqiptar.

AtA� e shohim A�do ditA� me emisionin e saj tA� PasditA�s, ndA�rsa gjithnjA� shfaqet me klas dhe stil, shkruan Indeksonline.


Me njA� fustan tA� kuq, prezantuesja duket mahnitA�se nA� fotografinA� e saj tA� fundit tA� postuar nA� llogarinA� Instagram./Indeksonline/