17:44 / E Hënë, 13 Gusht 2018

Rusja e rrah burrin midis plazhe, e zë duke folur me femra serbe [Video]

Në njërin prej plazheve të Malit të Zi ka ndodhur një incident mes një gruaje dhe burri.

Mësohet se gruaja shtetase e Rusisë ka rrahur  burrin e  saj, pasi që këtë të fundit e ka vërejtur duke biseduar me disa femra serbe, transmeton Indeksonline.

Kjo ngjarje ka habitur edhe të pranishmit që kanë qenë në plazh duke shijuar pushimin e tyre.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë: