22:39 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ryva Kajtazi në fshat me vajzën, relaksohen me lopë

Ryva Kajtazi këtë vikend e ka kaluar larg zhurmës dhe asfaltit.

Ajo bashkë me vajzën e saj të vogël, kanë kaluar një ditë argëtuese në fshat.


Këngëtarja ka postuar madje edhe një video në llogarinë e saj Instagram, ku shihet me të bijën, teksa në sfond shihen edhe disa lopë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Ndryshe ajo ka postuar edhe disa instastory, ku tregon se ka përgatitur edhe fli me saç./Indeksonline/